Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS apareyı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman mahal almış olduğundan, sigaraya benzemekle baş başa, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen ıvır zıvır parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki gibi yanma hizmetlemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan zevat yürekin bir dalgalı olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın temizlemek yürekin makul yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en heybetli duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme aldatmaışhunrizklarını göçermek ve insanoğluın daha az zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek yürekin ananevi sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine reva olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine destelı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets yararlanmaı yürekin tasarlanmıştır. Cihaz, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in yürekindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu prosedür, dumanün yanması adına, buharlaşması dolayısıyla açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara nazaran daha az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın temizlemek yürekin makul yaş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, yararlanmaı da lokal yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin alakalı yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan daha az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün rahatlıkla heets yararlanmaı dolayısıyla, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara gibi diğer duman ürünleri gibi tabilık yapıcı olabileceği dair uyarılar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Bazı keyif örgütleri, Heets gibi duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve diğer keyif sorunlarına münasebet olabileceğinden endişe etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin jönler üzerindeki etkileri de ağız dalaşı konusu olmuştur.

Bununla baş başa, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara nazaran daha az zararlı bulunduğunu ve sigara terk yuğrunda bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara dalgalı olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan zevat yürekin yeğleme edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara nazaran daha az zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün yararlanmaı derece derece yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına reva şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve keyif önerilerine reva şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://dergigazete.name.tr/ https://elestireldusunme.name.tr/ https://gelenekselmedya.name.tr/ https://wordpresswoocommerce.name.tr/ https://gumushanewebtasarimseo.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al